У Львові водій спробував витягнути пенсіонерку з маршрутки, бо вона відмовилася платити за проїзд

У Львові водій спробував витягнути пенсіонерку з маршрутки, бо вона відмовилася платити за проїзд

25 січня у львівській маршрутці №39 стався інцидент, пов’язаний із нещодавнім зобов’язанням пенсіонерів платити за проїзд у громадському транспорті міста.
Про це повідомляє 032.ua із посиланням на групу «Варта 1» у Фесбуці.


Анастасія Коробова, яка стала очевидицею події, написала, що пенсіонерка підсіла у маршрутку на зупинці біля готелю «Львів» та хотіла їхати по посвідченню. Водій запротестував і сказав їй вийти.

«Жінка відмовилася і сказала, що має право їхати і що рішення про сплату за дорогу пенсіонерами є незаконним. Водій заглушив мотор та криючи стару матами пішов до неї і вже протяг руки, щоб її викинути з транспорту, як чоловік з вулиці витягнув водія. Водій сів за кермо та продовжував ображати стару жінку», — пояснила Анастасія Коробова.
Львів’янка зробила водієві зауваження, що рішення ВРУ про безоплатний проїзд для пенсіонерів ще не було скасовано. На це водій сказав, що у нього свої закони — «закони адміністрації».

Анастасія Коробова сфотографувала номери маршрутки та частину суперечки, що виникла у транспорті, а також звернулася зі скаргою на гарячу лінію ЛМР і закликала це зробити усіх небайдужих.

Фото: Варта-1
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий