Згодом кадри з реакцією Буданова розповсюдилися мережею. На ці відео відреагував і сам начальник української розвідки. Зокрема, він подякував українцям за «почуття гумору».

Буданов відреагував на відео зі своєю реакцією

Під час пресконференції у Львові Денис «Редіс» Прокопенко, який повернувся додому після тривалого перебування у Туреччині, наголосив, що українські військові разом з громадянами продовжать боротьбу з окупантами. Крім цього, він підкреслив, що наші захисники ще «скажуть своє слово в бою». На ці слова і відреагував Буданов, зробивши яскравий вираз обличчя.Буданов зробив яскравий вираз обличчя на промову «Редіса» / Відео з телеграм-каналу Кирила Буданова

Згодом у мережі опинилося ще одне відео, де вже доволі близько показали обличчя очільника української розвідки. Буданов не цурався показувати емоції, а також активно виражав свої почуття мімікою.

Буданов емоційно реагував на промову «Редіса» / Відео з телеграм-каналу Кирила Буданова

Згодом начальник ГУР МО відреагував на відео, які вже поширилися у мережі. Він подякував за них всім українцям, а також відзначив, що наші люди вміють гарно помічати всілякі дрібні деталі.

Дякую всім українцям за ваше почуття гумору та вміння помічати дрібниці!
– зазначив Буданов.

Наостанок він виголосив національне українське гасло – Слава Україні!