У метро Києва блогери влаштували погром із молоком і пластівцями: пасажир вирішив «провчити» силою. Відео

У метро Києва блогери влаштували погром із молоком і пластівцями: пасажир вирішив «провчити» силою. Відео

У метро Києва компанія підлітків готувала «сніданок» посеред заповненого пасажирами вагона, використовуючи для молока і пластівців саморобний екран біля обличчя. Блогери забруднили підлогу, і їхня поведінка не сподобалося одному з пасажирів. Він вдарив учасника зйомок ногою.
Роликом, знятим у вагоні столичного метрополітену, поділилася Instagram-спільнота «Х**вый Киев«. Уточнюється, що конфлікт із TikTok-блогерами стався на станції «Арсенальна» (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).


На оприлюднених кадрах видно, що компанія хлопців влаштувала «екстремальні» зйомки посеред натовпу. Люди намагалися відійти від підлітків подалі.

Один із них став на коліна з прозорим екраном-ємністю, куди інший хлопець наливав молоко та насипав пластівці.Хлопці влаштували безлад
Учасник скандального відео

Кілька секунд потому, мабуть, починаючи захлинатися або задихатися, хлопець перекинув «сніданок» прямо на підлогу і на ноги оператора, який знімав те, що відбувалося, на камеру. Зазначимо, що позаду весь цей час стояв ще один учасник зйомок. У його руках була картонка, очевидно, з рекламою і назвою TikTok-сторінки.

Поруч стояв чоловік у майці, який зробив молодим людям зауваження, закликавши припинити влаштовувати безлад.

Чоловік зробив зауваження

Його не послухали: ємність почали наповнювати ще раз, після чого чоловік повис руками на поручнях, а ногою вдарив у спину хлопця з екраном перед обличчям.

Другий хлопець обливався молоком

Чим закінчився конфлікт – невідомо. Відео на цьому моменті перервалося.

Обережно, на відео сцени насильства!

Удар ногою по спині

Додамо, що багато користувачів мережі розкритикували блогерів за їхню витівку і стали на бік чоловіка.

Скриншот
Деякі закликали продовжувати "фізичне виховання"
Блогери заважали іншим пасажирам
Коментарі до посту
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий