У Мінсоцполітики – нова замміністра: дівчина заробляє у 2,5 рази більше за Зеленського (фото)

У Мінсоцполітики – нова замміністра: дівчина заробляє у 2,5 рази більше за Зеленського (фото)

Мінсоцполітики України вирішило відрізнитися новим призначенням — заступником міністра з євроінтеграції стала 25-річна Анна Сергєєва. Трудовий стаж дівчини — кілька років у фірмі, яка надає послуги перукарням і салонам краси. Фокус зібрав усе, що відомо про нову чиновницю та її місце роботи.
У Міністерстві соціальної політики України з’явилася нова заступниця міністра Анна Сергєєва. Розпорядження про призначення дівчини з’явилося 10 червня, а обов’язки вона розпочала з 14 червня.


Про це йдеться у відповіді Мінсоцполітики України на запит агентства «Українські новини».

25-річна заступниця міністра випередила за зарплатою Зеленського

Відповідно до відповіді, дівчині платять 68 643 гривні на місяць за її роботу, йдеться у відповіді на запит агентства «Українські новини». 

«Згідно з наказом Мінсоцполітики від 13 червня 2022 року №268-к «Про призначення Сергєєвої А. О.» посадовий оклад заступника міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергєєвої Анни Олександрівни становить 68 643,00 гривні на місяць», — відповіло відомство.

Надбавки й інші виплати заступниці міністра з євроінтеграції встановити ще не встигли.

Виходить, що молода фахівчиня змогла влаштуватися в міністерство на зарплату в 2,5 рази більше за оклад президента України Володимира Зеленського. Нагадаємо, що Верховний головнокомандувач отримував щомісяця 28 тис. гривень.

Послуги перукарням і салонам краси — досвід роботи Сергєєвої

Судячи з біографії Анни Сергєєвої, розміщеної на сайті Мінсоцполітики, вона ніколи не працювала у держсекторі, її загальний трудовий стаж не перевищує 3 років.

Більшу частину свідомого життя вона провела в навчанні. Освіту Сергєєва здобула у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. У 2019 році вона стає магістром журналістики, а за 2 роки — бакалавром за спеціальністю «Право».

Зараз дівчина отримує ступінь PhD із журналістики у цьому ж інституті.

В останні 4 роки активно займалася громадською діяльністю за напрямами: соціалізація дітей з фізичними та ментальними порушеннями, підтримка самотніх людей похилого віку та дітей-сиріт.

Із серпня 2021 року по червень 2022 року працювала радницею міністра соціальної політики України на громадських засадах, наводять факти її біографії в міністерстві.

Сергєєва заступник міністра, Анна Сергєєва, Мінсоцполітики Сергєєва Замміністра, Ганна Сергєєва
Сергєєва приділяє час спорту, красі, саморозвитку та сім’ї

Її перше реальне місце роботи — керівниця товариства з обмеженою відповідальністю «Сервіс Ревізор» із квітня 2019 року до червня 2022 року. Судячи з відкритих даних, організація заснована 28 березня, її директором є Тетяна Сергєєва, а статутний капітал — 90 тис. гривень.

Основний вид зайнятості — консультування з питань комерційної діяльності й управління, а серед інших виділено надання послуг перукарням і салонам краси та іншу діяльність з охорони здоров’я.

У себе на сторінці у Facebook Сергєєва зазначила, що працювала у ТСН (з 9 травня 2017 по 31 грудня 2018 року) та ВВС (з 1 лютого 2014 по 31 грудня 2015 року), але не вказала, на якій посаді.

«Талант не має меж»

Якщо подивитися на дописи дівчини у Facebook, видно, що вона займається різною благодійністю та відвідує різноманітні конференції та форуми. Також вона часто подорожує, іноді — з робочих питань.

Наприклад, 23 квітня Сергєєва прозвітувала про низку зустрічей української моніторингової групи в Німеччині щодо захисту прав дітей.

«Війна. 5 букв. Скільки сенсу. Для мене вона стала каталізатором переоцінки цінностей. Хто і що справді важливі у моєму житті. Фото — це окрема історія. Справжній український талант не має межі», — підписала вона фото профілю у соцмережі.

«Який Євросоюз із такими підходами?»

Народний депутат VIII скликання Ігор Мосійчук, коментуючи призначення Сергєєвої в Telegram зауважив, що у Великій Британії за кадрову помилку у відставку пішов прем’єр Борис Джонсон.

«У нас уже добу все суспільство та ЗМІ обурюються призначенням 25-річної дівчини без досвіду заступником міністра соцполітики, шукають її папіка… Ось тільки прем’єр Денис Шмигаль як у рот води набрав, і навіть не думає, щось нам лохам пояснювати. Який Євросоюз з такими підходами? На жаль, у битві між досвідом, професіоналізмом і чарівними губами, перемогли губи», — констатував він.

Політконсультант Сергій Биков не схвалив засудження на адресу Анни Сергєєвої.

Сергєєва заступник міністра, Анна Сергєєва, Мінсоцполітики Сергєєва Замміністра, Ганна Сергєєва
Дівчина хоче принести Україні «глобальну користь»

«Історія довкола нової замміністра соцполітики дуже пахне якоюсь сумішшю з патерналізму, сексизму та нотками ейджизму. Так Європу не будують, скажу я вам», — зазначив він у Facebook.

Усе ж таки у користувачів соцмереж нова особа в Мінсоцполітики викликала негативну реакцію. Публічна критика призвела до того, що дівчина закрила сторінку в Instagram, пишуть ЗМІ. На неї підписано понад 92 тисячі осіб.

«Якого ми повинні платити 63 тисячі на місяць цій панночці? У неї немає ніякого досвіду роботи. Їй 25 років, а вона вже заступник міністр. Вона має першу і єдину роботу — директора ТОВ «Сервіс Ревізор». Ця компанія створена в 2019 році та не подавала фінансові звіти. Швидше за все, це фіктивна компанія. Міністерство соціальної політики України ви там загубилися в часі? Забули, що війна? Вирішили працевлаштувати родича чи коханку?» — пише адвокат Клим Братковський.

 

Деякі називають цю подію «призначенням, якого ми всі чекали»

«Щоб ви розуміли всю серйозність інформації, до держслужби Сергєєва 3 роки керувала фірмою з консультування бізнесу, перукарень і салонів краси», — зазначила користувачка Fаcebook Юлія Гаврилова.

 

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий