Главная / Новости / Общество / У МОН розповіли, як навчатимуться діти з 1 вересня: дистанціонка чи звичайний формат?

У МОН розповіли, як навчатимуться діти з 1 вересня: дистанціонка чи звичайний формат?

Школярі в Україні 1 вересня сядуть за парти в стандартному форматі, тобто в очному. Дистанційного навчання поки не передбачається.Про це заявила заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій, повідомляє «Укрінформ».Нормальному навчальному процесу повинна сприяти вакцинація викладачів.

«Ми розраховуємо, що більшість педагогічних працівників будуть вакциновані до 1 вересня, це дозволить розпочати навчання в навчальних закладах без дистанційних процесів. Але все це залежить від епідемічної ситуації», — сказала Мандзій.

Читайте также   Соломія Вітвіцька шокувала, як її величезні синці під очима загримував візажист


Зазначимо, що вакцинація дітей від коронавірусу в Україні поки не передбачена. Це рішення про щеплення залежить від Міністерства охорони здоров’я України.

«Це повноваження виключно Міністерства охорони здоров’я. Поки діти не підпадають під вакцинацію. Будемо мати рекомендації МОЗ — тоді будемо вести бесіди з батьками про ті чи інші тенденції «, — пояснила заступник міністра.

Елементи «дистанційки» все ж будуть

Мандзій додала, що елементи дистанційного навчання так чи інакше будуть, оскільки МОН планує розширювати Всеукраїнську школу онлайн, більше використовувати змішаний формат навчання.

Читайте также   15-річна блогерка з Харкова зняла відео на кладовищі, розпиваючи алкоголь
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий