У МОЗ назвали область, яка може першою перейти в «червону» зону

У МОЗ назвали область, яка може першою перейти в «червону» зону

В Україні найгірша ситуація із захворюваністю на коронавірус спостерігається у західних областях. Серед них першою у «червоний» рівень епідемічний загрози ризикує потрапити Буковина.
Про це розповів головний державний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Ігор Кузін в інтерв’ю «РБК Україна». Зазначимо, що воно записувалося ще 22 вересня.


«Зараз найближче до переходу в «червону» зону Чернівецька область. Але поки ситуація контрольована», – підкреслив представник МОЗ.

За його словами, потенційно ризик опинитися у найгіршому рівні епіднебезпеки, що веде за собою посилення карантинних обмежень, також є у Тернопільській, Миколаївській та Луганської областях.Приріст хворих на COVID-19 у Чернівецькій області

«Це переважно ті, які найближче до граничних показників саме за кількістю зайнятих ліжок, щодо навантаження на систему охорони здоров’я», – уточнив Кузін.

Карантинні зони в Україні та їхні обмеження
 

Він додав, що в регіонах з більшою заповнюваністю ліжок для пацієнтів із COVID-19, щоб розвантажити відділення, вчасно підключають додаткові лікарні. Або ж роблять все можливе, щоб медустанови «перенаправляли» своїх пацієнтів на рівні області.

Зауважимо: станом на 27 вересня жоден регіон України не перейшов у «червону» карантинну зону, більшість ще перебуває у «жовтій». Однак у Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Тернопільській і Черкаській областях встановлено «помаранчевий» рівень епіднебезпеки. Кіровоградщина перейшла в цю зону напередодні.

 
Індикатори визначення рівнів епідемічної небезпеки

Минулої доби в Україні додалося 3007 нових хворих на коронавірус, із них 286 – діти. До лікарень потрапили ще 1478 пацієнтів. Загалом у країні підтверджено 2 395 404 випадки COVID-19, із яких 55 720 осіб померли (+94), а 2 245 144 одужали (+952).

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий