Главная / Новости / Происшествие / У поліції розповіли, з ким зустрічався Поляков незадовго до смерті

У поліції розповіли, з ким зустрічався Поляков незадовго до смерті

Померлий нардеп Антон Поляков незадовго до смерті нібито зустрічався із таким собі Русланом Джамбулатовим, який є повним тезкою кримінального авторитета. Чоловік із таким ім’ям також є помічником на громадських засадах нардепки Анни Скороход.Прессекретарка поліції Києва Юлія Гірдвіліс для УНІАН розповіла, що перевіряється можлива причетність Джамбулатова до смерті Полякова. Правоохоронці вже провели бесіду з чоловіком, який нібито посадив нардепа в таксі. За підсумком з’ясувалося, що він тезка злодія в законі. Наразі поліція проводить розслідування і встановлюються всі обставини.Руслан Джамбулатов

За даними Telegram-каналу «Монастир», Джамбулатов говорив, що увечері 7 жовтня був у ресторані разом з Поляковим. Депутат нібито скаржився йому на сварку зі Скороход. Потім вони нібито вийшли із закладу і сіли в машину Джамбулатова. Після поїздки по місту останній висадив депутата з машини.

Читайте также   В одеському ліцеї знайшли повішеним 15-річного підлітка: міг вчинити суїцид через булінг


Авто Джамбулатова
Джамбулатов говорив з поліцією

Додамо, що Руслан Джамбулата є братом Рустама Джамбулатова. Чоловік із таким самим ім’ям і прізвищем на сайті Верховної Ради вказаний помічником на громадських засадах нардепа Полякова. Обидва брати вказані як злодії в законі і внесені до списку санкцій Ради національної безпеки і оборони.

Помічники Полякова
Помічники Скороход
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий