У Польщі масово розстріляли заробітчан

У Польщі масово розстріляли заробітчан

Сьогодні вночі, 23 лютого, в Польщі поліції прострелила ноги заробітчанам, які приїхали з Грузії і України. Це сталося в місті Згеж (Лодзьке воєводство).
Як повідомляє місцеве видання «Dziennik Lodzki», група чоловіків була озброєна і напала на правоохоронців. Щоб зупинити їх, поліцейським довелося почати стріляти.


Так, близько 2:00 співробітники кримінальної поліції помітили біля одного з будинків групу нетверезих чоловіків, які порушували тишу. Після того, як поліцейські попросили їх пред’явити документи, вони відмовилися і почали агресивно поводитися, ображати правоохоронців, а потім кидати в них каміння і тротуарну плитку. Ситуація ще більше загострилася, коли до п’яти чоловіків приєдналися близько десятка їхніх друзів.

Побоюючись за свою безпеку, один з поліцейських витягнув пістолет і зробив попереджувальний постріл у повітря. Але це нападників не зупинило. Тоді поліцейський відкрив вогонь по ним. В результаті поранення в ноги отримали четверо чоловіків, їхньому життю нічого не загрожує. До лікарні відвезли також двох поліцейських, один з яких має поранення голови.
«Затримали 13 осіб. Всі вони громадяни України і Грузії, — заявили в прокуратурі, — всі вони працювали в Польщі». Слідство встановлює легальність їхнього перебування в Польщі. Точна кількість громадян України, які брали участь в нападі на поліцейських поки не повідомляється.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий