У Раді пропонують зміни до Конституції щодо деокупації Криму

У Раді пропонують зміни до Конституції щодо деокупації Криму

Депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Рефат Чубаров заявив, що робоча група підготувала проект змін і доповнень до Конституції, які передбачають заходи для деокупації Криму і які негайно мають бути проголосовані у парламенті.


Про це він повідомив у середу з трибуни Верховної Ради.За його словами, 25 липня у Вашингтоні була оголошена кримська декларація, яка стала квінтесенцією політики США щодо Криму відповідно до України та Росії.

Він зазначив, що у ній було три головні меседжі — жодна країна не може змінювати кордони іншої, США не визнають анексію Криму і зобов’язуються тримати таку позицію до відновлення територіальної цілісності України, а також, що своїми діями Росія сама спровокувала власну ізолюваляцію від міжнародної спільноти.
«Отже отримавши ці принципові підходи США, ми з вами, а саме — президент України, парламент, уряд,  маємо з позиції затяжної інформаційно-опозиційної оборони у кримському напрямку перейти до прямих заходів спрямованих на максимальну мобілізацію власного суспільства та міжнародного співтовариства щодо деокупації Криму», — сказав Чубаров.

Нардеп розповів, що робочою групою і конституційною комісією напрацьований проект змін та доповнень до Конституції щодо Криму, а також проекти законів про статус кримськотатарського народу та корінні народи в Україні.

«З цієї трибуни я закликаю президента в найближчий дні ініціювати засідання конституційної комісії, аби розглянути підготовлені проекти змін до законодавства і Конституції і спрямувати їх до термінового розгляду Верховної Ради», — додав він.

Чубаров наголосив, що парламент за рік має напрацювати основу щодо заходів, спрямованих на повернення окупованого Криму і передати її для подальшого складу ВР.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий