У Раді розповіли правду про «мінімалку» в 4 тис. гривень (відео)

У Раді розповіли правду про «мінімалку» в 4 тис. гривень (відео)

Щоб в Україні підвищити мінімальну заробітну плату, нашу економіку необхідно зробити конкурентоспроможною
Про це журналісту Politeka заявив засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута.


Нагадаємо, раніше глава парламентської фракції «БПП» Артур Герасимов зробив гучну заяву, що мінімальну заробітну плату в Україні необхідно підвищити ще на 25% – до 4 тисяч гривень. Однак, як вважають експерти – таких можливостей в уряду немає і це лише слова.

«Зараз в економіці немає цих грошей. Для того, щоб платити не по 4 тисячі грн, а по 40 тисяч, необхідно зробити нашу економіку конкурентоспроможною. Щоб вона розвивалася», – зазначив політик.
Тарута вважає, що говорити про підняття мінімальної зарплати поки не варто, в силу низького економічного рейтингу.

«А коли в країні не видають кредити, коли міжнародний рейтинг -BBB, то ніякі гроші до нас не зайдуть. Інвестори просто відмовляться що-небудь тут робити. А якщо їх не буде – у нас не буде можливості підняти мінімальну зарплату, не дивлячись на все наше бажання. Або ж доведеться брати в борг. Але, на жаль, нам їх уже ніхто не дає»- підкреслив парламентар.

Як писала Politeka, за словами Сергія Тарути, інвестувати сьогодні в українські банки вкрай небезпечно, оскільки в країні відсутня економічна стабільність. Саме фактор ризику є причиною того, що банки пропонують українцям «захмарні» депозитні ставки.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий