Главная / Новости / Политика / У РФ відреагували на звернення Зеленського до жителів Донбасу, які вважають себе росіянами

У РФ відреагували на звернення Зеленського до жителів Донбасу, які вважають себе росіянами

У Держдумі РФ відреагували на слова президента України Володимира Зеленського про те, щоб жителі Донбасу, які вважають себе росіянами, поїхали в Росію. Кажуть, що Україна ніколи не увійде ні в ЄС, ні в НАТО.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Telegram-канал віце-спікера Держдуми Петра Толстого.За його словами, без Росії «на цій території цивілізації не буде».«Велика помилка людям залишатися жити в Україні, якщо вони так хочуть в Європу. Звичайно, я не про те, що хтось когось кудись виганяє. Я просто хочу, щоб всім це було зрозуміло», — написав він.

Читайте также   Це не клуб для обраних, – президент Польщі Дуда хоче, щоб Україна вступила в ЄС


Толстой визнав, що частину України окупували.

«Україна в нинішньому вигляді — в окупованому, у відрізаному від Росії не має ніяких перспектив», — написав він.

Оновлено: офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова в своєму Telegram-каналі, заявила, що замість того, щоб об’єднувати Україну і її багатонаціональний народ, Зеленський «кидає в людей камінь розбрату, добиваючи країну».

За її словами, київський режим перейшов всі червоні лінії, що відокремлюють національну політику від націоналізму.

Читайте также   Зеленський розповів, чи піде на другий термін: виконаю все, що я обіцяв, і поїду відпочивати

«Київський режим перейшов всі червоні лінії, що відокремлюють національну політику від націоналізму. Фінал буде сумним. Історія повинна вчити, інакше вона повторюється. І як би через пару років Зеленському «заради його дітей і онуків» не запропонували виїхати ті, хто вважатиме, що в дитинстві він їх об’їв, «ївши рапани», — сказала вона.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий