Главная / Новости / Аналитика / Мнение / У Росії розкрили найбільшу таємницю: хто вмовив Путіна йти на Донбас

У Росії розкрили найбільшу таємницю: хто вмовив Путіна йти на Донбас

З самого початку ідея щодо війни в Україні зародилася у російського олігарха Малофеєва Костянтина. До нього приєдналися і радники президента Російської Федерації Владислав Сурков та Глазьєв Сергій. Про це розповів економічний експерт Алексашенко Сергій, передає replyua.net.

«Під час так званої «кримської ейфорії» у оточенні Путіна з’явилася групка людей, серед яких були Глазьєв, Сурков та Малофеєєв. Вони вирішили, що східна частина України має достатньо проросійського настрою для того, щоб там можна було повторити таку ж саму спецоперацію, як і в Криму. Вони запевняли, що для цього лише потрібно почати», — запевняє він.

Читайте также   Рабинович: В Украине цари не приживаются – у нас, в отличие от России, невозможна диктатура

В той самий час експерт припустив, що вищевказані особи звернулися з листом до президента Володимира Путіна та запропонували йому таку ідею, на що російський диктатор відповів традиційно: «побачимо». «Це була ідея Суркова, Глазьєва, і насамперед – олігарха Малофеєва. Ну а далі всім відомий сценарій: на Донбасі з’явилися сепаратисти, які захопили адміністративні будівлі і так далі. Але ситуація склалася дещо іншою, не такою як у Криму. І тут Путін усвідомив, що потрібно рятувати ситуацію. Він прийняв рішення застосувати справжню армію», — розповів економіст.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.