Главная / Новости / Происшествие / У СБУ надійшов дзвінок про плановане вбивство Зеленського: особу аноніма встановили

У СБУ надійшов дзвінок про плановане вбивство Зеленського: особу аноніма встановили

Повідомлення виявилося неправдивим – людина зателефонувала із чужого телефона і повідомила про збройну атаку на будівлю Верховної Ради

В СБУ зателефонував анонім і повідомив про плановане вбивство президента Володимира Зеленського та збройну атаку на будівлю Верховної Ради.Про це «Сьогодні» підтвердили в СБУ.Звідки з’явилася інформація?

Інформацію повідомили виданню «Страна» джерела в СБУ.«Того, хто телефонував, швидко визначили. Ним виявилася людина з розхитаною психікою, жебрак. Він телефонував із чужого телефона, який на дві хвилини позичив у жінки», – йдеться в повідомленні.

Читайте также   Під Вінницею директор вдарив учня по голові, бо той перешіптувався під час уроку

Людина представилася Георгієвим Володимиром Олександровичем. Коли йому зателефонували з СБУ, трубку взяла жінка, працівниця Києво-Печерської лаври, і розповіла, що позичила телефон.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за цим фактом.

Що кажуть в СБУ?

Нам підтвердили, що такий факт був. В СБУ пообіцяли найближчим часом оприлюднити у себе на сайті повну версію подій.

Пізніше, у відомстві повідомили «Сьогодні», що на гарячу лінію СБУ надійшло повідомлення із погрозами щодо перших осіб держави.

Читайте также   Через Росію: Іспанія відправляє військові кораблі в Чорне море

«Співробітники Служби оперативно зреагували та відпрацювали даний дзвінок. Зловмисником виявився чоловік без постійного місця проживання, з ознаками психічних розладів. Наразі триває перевірка і вживаються необхідні заходи», – повідомили у СБУ.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий