«У співробітника УДО була ціла банда»: вітчим побитого танцюриста Дорофєєвої розкрив подробиці нападу. Ексклюзив

«У співробітника УДО була ціла банда»: вітчим побитого танцюриста Дорофєєвої розкрив подробиці нападу. Ексклюзив

У співробітника УДО, який напав на танцюриста Наді Дорофєєвої – Євгена Гончаренка – була ціла банда, яка регулярно била людей. Цю інформацію вітчим 22-річного хлопця передав правоохоронним органам.
На сьогоднішній день Женя перебуває у стабільно важкому стані. Лікарі щодня дають хлопцю снодійне і спостерігають за його реакцією. Як виявилося, вона занадто різка, тому виводити з медикаментозного сну потерпілого поки не можна. Про це розповів вітчим Жені В’ячеслав ексклюзивно для OBOZREVATEL (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).


За його словами, потерпілий хлопець ще кілька місяців може пробути у стані медикаментозного сну. Лікарі кажуть, що подібні випадки вже були, і пацієнти лежали по 30-60, а то і більше діб, але все ж їх виводили в нормальний стан.

В’ячеслав повідомив, що зараз ліва частина тіла Жені нерухома, тому в нього порушена опорно-рухова система. Збір коштів на лікування хлопця ще триває. Щодня на ліки йде від 3 до 5 тисяч гривень.
«Якщо він вийде з медикаментозного сну, то грошей вистачить, а якщо буде тривати півторарічна реабілітація, то коштів знадобиться більше. Женя втратив роботу і тому гроші будемо збирати, поки не з’ясується ситуація з його здоров’ям», – зазначив В’ячеслав.

Євген Гончаренко, якого побили

Чоловік підкреслив, що також у зборі коштів допомагає благодійний фонд. У разі, якщо залишаться гроші – їх передадуть на лікування іншій дитині.

Крім того, вітчим Жені розповів, що винного у побитті хлопця вже звільнили з Управління державної охорони України. Також з’ясувалося, що зловмисник під час нападу був при виконанні, оскільки йшов вранці на роботу.

«Зараз його затримали до середини вересня. Також відомо, що на батьківщині цього чоловіка у нього була ціла банда, яка регулярно б’є людей. Цю інформацію також передали правоохоронцям», – сказав В’ячеслав.

22-річний Євген Гончаренко

Стосовно гнівних коментарів у мережі в бік потерпілого 22-річного Жені його вітчим розповів, що ситуація «зовсім дика». За словами В’ячеслава, його дружина Ірина спочатку відповідала на критику, але у відповідь їй приходили ще більш грубі повідомлення.

«Вони бажають смерті і закликають вбивати таких людей. Я вважаю, в тому, що хлопці танцювали в клубі, нічого поганого немає – це їхня робота», – підсумував вітчим Жені.

Як виглядає Євген Гончаренко
Танцюрист Дорофєєвої – Євген Гончаренко

До речі, небайдужих людей закликають допомогти родині потерпілого зібрати необхідну суму: 5355 0820 1515 4899 на ім’я Гапон В’ячеслав, вітчим Жені (Укргазбанк).

Нагадаємо: раніше популярна українська співачка Надя Дорофєєва розповіла, що її танцюриста Женю невідомий чоловік жорстоко побив. Подія трапилася в ніч на неділю, 1 серпня. У танцюриста був крововилив у мозок. У результаті йому зробили трепанацію черепа і ввели в медикаментозну кому.

Пізніше особу нападника було встановлено – це Євген Безпалий, співробітник Управління державної охорони України.

Як виявилося, коли 22-річний хлопець разом із двома приятелями вийшли з клубу LIFT, вулицею проходив співробітник УДО Євген Безпалий із ще одним чоловіком. Безпалий врізався в одного танцюриста, а потім відштовхнув і самого Гончаренка. Дівчина щось сказала співробітнику УДО, дістала телефон і почала знімати. Безпалий повернувся і спробував вибити телефон. У конфлікт втрутився танцюрист, якого співробітник УДО вдарив у голову.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий