У світі почався «апокаліпсис», дісталося й Україні: очевидці в паніці публікують дивні кадри

У світі почався «апокаліпсис», дісталося й Україні: очевидці в паніці публікують дивні кадри

Цілий ряд регіонів у всьому світі накрило незвичайне явище, яке викликало паніку місцевих жителів
 Добрався катаклізм і до України.

Так, вранці 23 березня в російському Сочі пройшов налякавши місцевих жителів і туристів жовтий дощ. На одязі перехожих і на автомобілях були чітко видні жовті точки, піщані розводи, дрібні крупинки піску.


В горах білий сніг, припорошений дивним дощем, придбав колір какао. Городяни розповідають, що дивляться на навколишній світ немов крізь окуляри з жовтими стеклами.

Крім того, дощ і сніг червоного і бурого кольорів в п’ятницю вранці випав в деяких районах Краснодарського краю.
По всій видимості, незвичайні опади пов’язані з циклоном, який приніс пісок з боку Середземного моря, Криту і Північної Африки. Експерти заспокоюють, що для здоров’я незвичайне явище безпечно.

Добралися кольорові опади і до України. Так, на півдні Одеської області випав жовтий і рожевий сніг. У соцмережах вже публікують відповідні фотографії.

Мер Ізмаїла Андрій Абрамченко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що зразки снігу були спрямовані в Дунайську гідрометобсерваторію і в Одеський лабораторний центр Державної служби України з питань безпеки продуктів харчування і захисту споживачів для лабораторних досліджень.

«Лабораторні дослідження, проведені фахівцями Дунайської гідрометобсерваторії, показали, що кислотність представлених зразків снігу нейтральна, в осаді шкідливих хімічних речовин не виявлено», – повідомив Абрамченко.

 

Фахівці Дунайської гідрометобсерваторії, показали, що кислотність представлених зразків снігу нейтральна. У них присутні частинки піщано-глинистих фракцій, через які сніг і придбав незвичайний колір. Домішки були принесені сильними вітрами, що дув напередодні. Небезпеки для людей, тварин і рослин опади не становлять.

 Зазначимо, острів Крит накрила гігантська піщана буря, через що повітря стало “пекельного” жовтувато-червоного коліру. Видимість пересування на острові обмежена, кругозір не перевищує кілька сотень метрів.

Піщану бурю принесло з узбережжя Північної Африки. Теплі повітряні маси завдали величезну кількість піску. Концентрація твердих частинок в повітрі перевищує норму в 94 рази. Так, в порту Іракліону море навіть пропало з поля зору.

 Місцеві ЗМІ повідомляють, що жителям важко дихати. Багато носять маски і навіть протигази. Влада закликала залишатися вдома дітей, людей у ​​віці старше 65 років і пацієнтів з респіраторними проблемами. Також на острові закрили навчальні заклади.

   

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий