У телефоні загиблого мера Кривого Рогу видалено все листування – ЗМІ

У телефоні загиблого мера Кривого Рогу видалено все листування – ЗМІ

Перед загибеллю мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, який отримав смертельне вогневе поранення у власному будинку 15 серпня, з його мобільного телефону було видалено все листування. Тому співробітники поліції не змогли знайти в гаджеті чиновника нічого, що б допомогло слідству встановити обставини загибелі політика.
Про це повідомило видання «Страна», посилаючись на інформацію власного джерела в правоохоронних структурах. Чому було почищено мобільний – невідомо.


Нагадаємо, на опублікованому відео з камер відеоспостереження, що встановлені всередині та ззовні помешкання Костянтина Павлова, видно, як чиновник ходить по кімнаті зі зброєю в одній руці, а в другій тримає телефон. Він багато курить і веде листування по мобільному.

Потім чоловік довго сидить, після чого приставляє зброю до свого тіла і стріляє. Камери зняли, як після цього Павлов ще проходить приблизно 10 метрів кімнатою і буквально вивалюється із вхідних дверей будинку.

Варто зазначити, що фрагмент у середині відео вирізаний, а на записі збита дата зйомки.
Як повідомляв OBOZREVATEL, на кадрах останніх хвилин життя мера Кривого Рогу помітили розбіжність в одязі. На відео та фото з місця загибелі чиновника знайшли невідповідності. На відео з камер спостереження чоловік без шкарпеток, а на знімках, зроблених після смерті, – в шкарпетках.

 

У поліції розглядають три версії того, що сталося: вбивство, самогубство (зокрема доведення до суїциду) або необережне поводження зі зброєю.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий