У Вінниці поліцейські влаштували погоню за «джипом»

Близько 12-ї години дня 9 червня у центрі Вінниці три автомобілі патрульних «Toyota Prius» з сиренами і мигалками наздоганяли «Toyota Land Cruiser — 200», який мчав в напрямку Старого міста. Як з’ясувалось, патрульний екіпаж в центрі зупинив водія позашляховика щоб перевірити документи. При перевірці техпаспорта у поліцейських виникла підозра що він підроблений. Водій зачинив двері і почав тікати.
«Документи залишились в патрульних, водій почав тікати. Поліцейські почали його переслідування, наздоганяли приблизно протягом 15 хвилин. На Старому місті, де закінчився асфальт, водій «Toyota Land Cruiser — 200» проїхав через бездоріжжя, там була річечка і втік.


Так як документи залишились в нас і ми знаємо де зареєстровано водійське посвідчення, будемо шукати його», — розповів  начальник патрульної поліції м. Вінниці Редван Усеінов.

В поліцейських залишились права водія. Машина, яку переслідували правоохоронці майже нова, такі марки авто почали випускати з 2014 року.В області оголошено план «Перехоплення».

ВИННИЦА.info

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий