У Вінниці студенти підтягнулися більше півтори тисячі разів

Syam_30ui7w24 вересня перший у Вінниці Кубок з підтягування серед студентів організували 20minut.ua, спортивний центр «Сенсей», Комітет з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради та Вінницька Молодіжна Рада.

На змагання зареєструвалось 23 команди. За правилами п’ять учасників з кожної команди підтягувались, доки не вибивався із сил останній учасник.Судді слідкували за правильністю виконання вправи та вели один для всіх рахунок. Вправу зараховували, якщо учасник підтягувався підборіддям за перекладину, не гойдаючись а не піднімаючи ніг. Командам записували спільний результат усіх учасників.

Звання абсолютних чемпіонів здобули професійні воркаутери — збірна команда студентів міста «Ліфтери». Крім змагань, хлопці показали глядачам трюки на турніку. У підсумку вони підтягнулись 122 рази. З ними перше місце розділили студенти із Вінницького аграрного університету. Разом хлопці підтягнулись 93 рази.

Друге місце вибороли студенти з  професійного училища сфери і послуг підтягнулись у сумі 90 разів

Третє місце у хлопців з Донецького національного університету зробили 87 разів

Переможці отримали подарункові сертифікати в спортивний центр «Сенсей», кубки, медалі та грамоти.