У Зеленського підтвердили можливі перемовини з РФ: узгоджується час і місце

У Зеленського підтвердили можливі перемовини з РФ: узгоджується час і місце

У Зеленського спростували, що Україна відповіла відмовою на пропозицію Путіна щодо перемовин. За словами прессекретаря президента Сергія Никифорова, ввечері 25 лютого представники української та російської сторін розпочали узгодження часу та місця можливої зустрічі Зеленського з президентом країни-агресорки.
«Маю спростувати заяви про те, що ми відмовилися від переговорів. Україна була і залишається готовою говорити про припинення вогню і мир. Це наша незмінна позиція. Ми відповіли згодою на пропозицію президента Російської Федерації. Безпосередньо в ці години сторони консультуються про місце та час проведення переговорного процесу. Що швидше почнуться переговори, то більше буде шансів відновити нормальне життя», – написав Никифоров.


Раніше деякі ЗМІ повідомили, що Зеленський начебто звернувся до прем’єр-міністра Ізраїлю із проханням стати посередником у переговорах із РФ.

З ініціативою сісти за стіл перемовин виступив Путін. Перші заяви щодо «мирного врегулювання» від президента РФ відбулися після того, як ЗСУ почали завдавати противнику великих втрат.Володимир Путін віддав наказ про початок широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну рано-вранці 24 лютого. Росіяни розпочали обстріли вздовж усього російсько-українського кордону, завдавали ударів по українських містах. Окрім військових та стратегічних об’єктів загарбники гатили по дитячих садочках та лікарнях.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий