У ЗСУ розповіли про успішну операцію на Харківщині: «відволікли» ворога заради потужного удару. Відео

У ЗСУ розповіли про успішну операцію на Харківщині: «відволікли» ворога заради потужного удару. Відео

Українські захисники в Харківській області відволікали окупантів, щоб піти в успішний контрнаступ. «Обманний маневр» дозволив іншим підрозділам Збройних Сил України виконати штурм ворога.
На щастя, ЗСУ провели операцію без втрат серед особового складу. Про це військові розповіли журналісту «Радіо Свобода» (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).


ЗСУ провели операцію без втрат

За словами захисників, кілька українських підрозділів з кількох флангів імітували наступ операції, щоб відвернути увагу.

У результаті їм вдалося знищити кілька бойових одиниць та приблизно взвод загарбників.Українські воїни імітували наступ операції

«Там не один підрозділ працював, працювало кілька підрозділів. Ми створювали, можна так сказати, обманний маневр», – розповів заступник командира окремого гірсько-штурмового підрозділу ЗСУ Василь.

Українські захисники в Харківській області відволікли окупантів, щоби піти в контрнаступ

За його словами, українські воїни вдали, ніби переходять до наступу: три групи спеціального призначення зайшли до населеного пункту, знищили два танки, одну БМП та до взводу особового складу.

ЗСУ провели обманний маневр

«Завдали їм вогневої поразки і відійшли. Я оцінюю, що робота була виконана на відмінно. Тому що без втрат, це найголовніше», – розповів захисник.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий