Україна отримає ракети для Чорного та Азовського морів від Британії, – Пристайко

Україна отримає ракети для Чорного та Азовського морів від Британії, – Пристайко

Україна отримає від Британії ракетне озброєння для боротьби з російськими військово-морськими силами. Загалом між країнами підписано угод щодо військової допомоги на 2 мільярди доларів.
Про це розповів посол України у Британії Вадим Пристайко в ефірі радіо «Новое время» у вівторок, 8 лютого. За словами Пристайка, угоди передбачають постачання ракетного озброєння, а також будівництво двох кораблів та портів (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).


Дипломат зазначив, що Збройні сили української держави ще ніколи не отримували зовні таких коштів на розвиток.

«Уперше наші Збройні сили, зокрема ВМС, отримають реальну зброю, ракети, які дозволятимуть нам нарешті протиставити щось росіянам у Чорному й Азовському морях», – сказав він.За словами Пристайка, Британія шукає друзів, і Україна підходить на цю роль, незважаючи на низку проблем, основною з яких є протистояння з Росією. Він зазначив, що зі сторони Британії є постачання військового озброєння та підписання військових угод на 1 млрд фунтів стерлінгів (2 мільярди доларів).

Усього на ці кошти передбачено чотири проєкти.

«Це два кораблі, мінні тральники, які вже стоять на стапелях у Шотландії і перероблюються під наші потреби. Це кораблі, які спочатку будуть будуватися у Британії, а потім на українських верфях. У такий спосіб будуть залучені й наші суднобудівельники. А також це два порти – один у Чорному, а один в Азовському морях, і ракетне озброєння», – розповів дипломат.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий