Україна хоче мобілізувати мільйон резервістів — Арахамія про нову оборонну концепцію

Україна хоче мобілізувати мільйон резервістів — Арахамія про нову оборонну концепцію

Ізраїльські військові експерти сказали, що Україні найбільше підходить концепція так званого «укріпленого нейтралітету».


Україна планує у разі загрози мобілізувати мільйон резервістів.Про це розповів голова української делегації і лідер «Слуги народу» Давид Арахамія в ефірі спільного інформаційного марафону UAразом на українських телеканалах.

За словами Арахамії, ізраїльські військові експерти сказали, що Україні найбільше підходить концепція так званого «укріпленого нейтралітету».
«Вона полягає в тому, що у нас є своя оборонна армія, яка може себе захищати. Тобто все озброєння оборонного характеру, «залізні куполи» (система протиповітряної оборони — Ред.), ракетне озброєння», — пояснив він.

Нардеп наголосив, що дуже важливо швидко мобілізувати резервістів — як, наприклад, у Швейцарії та Ізраїлі.

«Зараз усі передумови для цього у нас є. І ми так і бачимо, що буде армія та ще буде мільйон людей, які кожного року, раз чи два рази на рік проходять навчання на полігонах. У них буде зброя. Дискусійне питання — чи мають резервісти право зберігати цю зброю вдома, або в спеціальних збройових кімнатах», — сказав нардеп.

Арахамія вважає, що завдяки такій концепції в разі агресії держава отримає додатково мільйон вже навчених бійців, не витрачаючи кошти на їх утримання щомісяця.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий