Україну після рекордної спеки накриють грози та похолодання: прогноз на початок тижня

Україну після рекордної спеки накриють грози та похолодання: прогноз на початок тижня

З понеділка, 19 липня, по Україні пройде атмосферний циклон, який несе прохолоду і дощі на контрасті зі спекою, яка вже кілька тижнів стабільно б’є рекорди. Синоптики обіцяють опади з грозами в Києві та західних регіонах.
Так, за повідомленням Українського гідрометцентру, температура повітря в зазначених областях впаде до 25-23 градусів удень, уночі прохолоду забезпечать обіцяні 16 градусів. У Києві, незважаючи на дощі, температура не впаде нижче 27 градусів.


Погода на 19 липня.

Дощі на західній частині країни продовжаться і 20 липня. Вітер північно-західний досягне 12 м/с. Температура повітря в міру наближення до центральної частини України сягатиме 25-29 градусів удень, 13-17 градусів – уночі. Також дощі будуть і в центральних регіонах: Черкасах, Сумах, Полтаві.

Погода на 20 липня.

Уже в середу, 21 липня, циклон принесе дощі в південно-східну частину країни. Грози і сильний вітер прогнозуються протягом усього дня, знижуючи високу спеку. Однак у Донецькій, Луганській і Запорізькій областях навіть погіршення погоди не обіцяє температури повітря вдень нижче 30 градусів.Погода на 21 липня.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий