Україна достроково вийшла до плей-офф чемпіонату світу з футболу U-20 (фото, відео)

На чемпіонаті світу в Польщі молодіжна збірна України з футболу здобула другу перемогу в рамках групового етапу.

Підопічні Олександра Петракова з деякими труднощами зломили опір аутсайдера квартету Катару – 1:0, достроково завоювавши путівку до 1/8 фіналу турніру.

Головною проблемою для «жовто-синіх» стало подолання насиченою оборони суперника. Наші хлопці в першому таймі діяли дещо академічно. Обидві команди не демонстрували високих швидкостей, що і вилилося в досить нудний футбол. Фактично свій єдиний момент українці створили на останній хвилині зустрічі, коли Денис Попов пробив вище після розіграшу кутового.

Зате саме захисник «Динамо» відкрив рахунок на 58-й хвилині. Після подачі Булеци Денис високо вистрибнув і розстріляв ворота Катару метрів із семи. Цей момент додав упевненості «жовто-синім», які стали грати більш розкуто і точно.

Команда Петракова стала значно більше бити по воротах суперника, при цьому воротар українців Андрій Лунін практично не вступав у гру. Все стало ясно на 85-й хвилині, коли пряму червону картку в матчі отримав катарець Бахши. У підсумку українці довели матч до мінімальної перемоги.

У такий спосіб, «жовто-сині» за тур до закінчення групового етапу завоювали путівку до плей-офф.

Катар U-20 – Україна U-20 0:1 (0:0, 0:1)