Українська співачка проміняла сцену на фронт
![Українська співачка проміняла сцену на фронт](http://newnews.in.ua/wp-content/uploads/2017/07/b5d13de1b4350aac8dbdcbb46cdcac3c.jpg)
За роки російської агресії на Сході добровольчі батальйони значно поповнилися не тільки мужніми чоловіками. Опікуються потребами фронту все більше жінок, серед них навіть колишні зірки сцени, як наприклад екс-солістка гурту «ВИА Сливки», акторка та співачка Алла Мартинюк.
Про це повідомляє «Народна армія».
З першого погляду на цю красуню навіть не скажеш, що вона взяла на себе складні волонтерські обов’язки і регулярно їздить у зону небезпеки. Саме тут їй вдалося зрозуміти головне: виступати задля розваги агресора, коли в країні війна – аморально. Тому Мартинюк вже давно відмовилася співати для росіян, а на передовій навіть знайшла своє кохання.
Почала свою нелегку роботу з допомоги пораненим у шпиталі, а коли до армію призвали брата – з головою занурилася в активну діяльність на фронті.
«Волонтерство вже стало невід’ємною частиною мого життя. Нещодавно пробула на фронті дев’ять днів. Зазвичай волонтери привозять допомогу і якщо залишаються ночувати, то їдуть в безпечніше місце, а я завжди залишаюся з військовими на позиціях. Довелось побувати в Мар’їнці, Красногорівці, коли там було дуже «гаряче», — зізнається вона.
У планах Алли – створити документальний фільм про життя на лінії зіткнення. Стрічку вона збирається змонтувати із власних аматорських роликів.
Цікаво, що бійці навіть назвали один із танків її ім’ям і дали їй власний позивний — «Бріджит»
«Спочатку мене жартівливо називали різними словами, наприклад, «Сметанкою», а потім хтось із хлопців сказав: «Ти дуже схожа на Бріджит Бардо», і всі почали мене так називати. «, — додала вона.
Українській красуні неодноразово пропонували побудувати акторську кар’єру у Санкт-Петербурзі, але вона завжди відмовлялася з очевидних причин:
«Для мене це є аморальним, зрадою», — підсумувала Мартинюк.