Главная / Новости / Українські мобільні операторі профінансують тестування 3G та 4G

Українські мобільні операторі профінансують тестування 3G та 4GЧотири українські оператори телекомунікацій готові профінансувати тестування сумісності роботи зв’язку 3G і 4G із засобами спецкористувачів в діапазонах 800-900 Мгц, повідомляє БізнесЦензор із посиланням на інформацію Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ).

Тестування пов’язано з проведенням льотних випробувань, потреба в здійсненні яких визначена Генеральним штабом Збройних Сил України. Йдеться про операторів «Київстар», Vodafone, Lifecell і Intertelecom.


Читайте также   Как разработать востребованное приложение на iOS?

«Оператори телекомунікацій висловили принципову готовність на рівних, паритетних засадах взяти участь у фінансуванні науково-дослідницької роботи, пов’язаної з проведенням льотних випробувань, потреба в здійсненні яких визначена Генеральним штабом Збройних Сил України», – повідомляє комісія.

Нагадаємо, на початку ліпня 2018 року мобільні оператори «Київстар», Vodafone і lifecell запустили 4G в основному діапазоні 1800 Мгц.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...