Українському телеканалу вліпили найбільший в історії штраф

Українському телеканалу вліпили найбільший в історії штраф

Суспільному телебаченню загрожує повний крах через космічний штраф, який йому впаяв суд.
Про це повідомив український телеведучий Майкл Щур, передає «Стіна». Так, ПАТ «Національна громадська телерадіокомпанія України» повинна виплатити 300 мільйонів гривень каналу Euronews. «Сьогодні на Суспільне наклали штраф в 10 млн євро. Майже 11… Що відчуває компанія, яка має дірку в бюджеті, до середини якої «рідкісний птах долетить», розміром в 300 млн грн, і тут Касаційний суд каже цій компанії: «Вам треба заплатити ще (ще!!!) 300 млн грн», — заявив телеведучий.


Щур зазначив, що хтось здивувався, що телеканал вижив після того, як йому скоротили фінансування, і вирішив «добити». Все почалося з 2010-го, коли Кабінет Міністрів екс-прем’єра Миколи Азарова щороку виділяв по 5 мільйонів євро «Першому національному», а той, у свою чергу, платив їх Euronews за новини. І хоча бюджет каналу мають стверджувати щорічно, контракт уклали на шість років, а Кабмін пообіцяв справно виділяти гроші.

Все закінчилося в 2013 році, коли уряд відмовився платити Euronews, а ті, недовго думаючи, подали в суд з вимогою повернути гроші. Пізніше «Перший національний» перетворився на «Національну громадську телерадіокомпанію України», і суд зобов’язав її виплатити багатомільйонний штраф.
«Ось така історія сталася із Суспільним. І тепер у нас дірка розміром в 600 млн грн, якщо все перевести в гривні. І тепер ви знаєте, як це сталося», — підсумував телеведучий.

«Знай.ua»

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий