Уляна Супрун зробила нову різку заяву
Супрун заявила, що висока температура у дитини не є підставою для виклику фахівців екстренної медицини, пише «Бартка».
У випуску новин на 1+1 Супрун заявила, що висока температура у дитини, підвищений тиск не є підставою для виклику фахівців екстренної медицини!
«А те, що підвищений тиск може привести до інфаркту або інсульту, то неважливо.
Для дитини першого року життя висока температура може на протязі кількох годин призвести до значних ускладнень. А потім батькам кажуть, що пізно звернулися, час втрачено.»
На думку народного депутата Дідича, медична реформа призведе до вимирання українських сіл, та українців:
«У цій реформі, яка була прийнята, взагалі не передбачається існування фельдшерсько-акушерських пунктів. Хоча зараз на них тримається село. Люди, які там живуть, не мають змоги їздити до міста за першої потреби. Тож виходить, що після реформування медичної галузі їм просто буде ніде зробити укол. Як і іншим українцям.»
Послуги, які повністю безкоштовні для пацієнта називаються державним гарантованим пакетом. У нього занесли 80% найпоширеніших звернень до лікаря: порятунок чи невідкладна допомога, первинна медична допомога, паліативна допомога.
Під первинною медициною зазвичай мають на увазі: профілактику, діагностику, лікування, реабілітацію, спостереження протягом вагітності.
Паліативна допомога – спрямована на догляд і зниження болю при важких і смертельних захворюваннях.
Для ветеранів АТО додатково покривається лікування бойових поранень.
Доплачувати за базовий пакет нічого не треба, ви вже платите податки. З цих податків виділятимуться гроші на оплату сімейних лікарів.
Такий пакет буде доповнюватися і коригуватися щороку НСЗУ і затверджуватися Кабінетом міністрів. Гроші на цей пакет будуть брати окремою статтею витрат.
Другий вид послуг – співоплата, коли частину оплачує держави, іншу частину – пацієнт.
Мета соплатежів «держава-громадянин» – розподіл відповідальності за здоров’я пацієнта. Це можуть бути щомісячні виплати – страховка, а може бути оплата за тарифом. Ціна на подібні послуги буде також контролюватися державою.
Для ветеранів АТО також робиться виняток, і вони не беруть участі в співоплати – весь список додаткових послуг оплачується державою довічно.
Нагадаємо, раніше Корупція.Інфо повідомляла, що З 1 січня 2018 року операції українцям будуть проводити без анестезії.
З такою заявою виступила глава комітету ВР з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець і пояснила: після Нового року набирає чиності постанова Кабміну №180, згідно з яким закупівля препаратів для анестезії — фентанілу, натрію оксабутірата і промедолу — за держкошти більше не передбачена.
МОЗ виключило дані препарати з Нацперечня лікарських препаратів, а значить, використовувати їх при проведенні операцій не будуть. За словами Богомолець, пацієнти і лікарі виявляться перед вибором: смерть на операційному столі від больового шоку або в’язниця.
Також Богомолець неодноразово різко висловлювалась стосовно медреформи:
«Це – цинічний і спланований геноцид українців, яких хочуть змусити продавати останнє майно, аби не померти і продовжити собі або своїм дітям життя», – підкреслює Богомолець.