Главная / Новости / Политика / Увага, в Україні підвищили призовний вік: усі нюанси

Увага, в Україні підвищили призовний вік: усі нюанси


Верховна Рада також дозволила залучати на військову службу осіб, які визнані непридатними

Парламентарі 241 голосом підтримали у другому читанні та в цілому відповідний законопроект.Законопроект підвищує граничний вік (до 30 років) прийому громадян (у тому числі військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період) на військову службу (навчання) курсантів вищих військових навчальних закладів або військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, у тому числі тих, що здійснюють підготовку осіб на посади сержантського та старшинського складу.

Читайте также   Зеленский созвал новое заседание СНБО из-за угроз нацбезопасности: названа дата

Закон також допускає можливість продовжити військову службу військовослужбовцям, визнаними військово-лікарськими комісіями за станом здоров’я непридатними до військової служби.

Непридатні мобілізовані військовослужбовці зможуть піти на військову службу за контрактом. Виняток становлять розумові, сенсорні, психологічні дефекти і інші захворювання, певні Міноборони.

Також уточнюються питання звільнення з військової служби та визначаються підстави звільнення військовослужбовців з числа іноземців та осіб без громадянства, які не пройшли випробувальний термін.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий