Главная / Новости / Мир / В російському дитячому ТРЦ нова пожежа: є загиблі

В російському дитячому ТРЦ нова пожежа: є загиблі


З палаючого торгового центру «Персей для дітей» в Москві евакуйовані 115 чоловік.На сході Москви горить торговий центр «Персей для дітей». Про це повідомляє російський портал «Лента.ру» з посиланням на повідомлення з екстрених служб.

Загорівся склад з іграшками на четвертому поверсі. Частина відвідувачів, відрізаних димом, евакуювали по рятувальним сходам з перехідної галереї, що з’єднує ТЦ з іншою будівлею.

Як повідомляє НТВ, торговий центр «Персей для дітей» біля метро «Семенівське» був відкритий в 2009 році. У ньому розташовані магазини з дитячим одягом і взуттям, колясками, автокрісла, дитячими меблями і ліжечками, дитячим харчуванням, книгами, іграшками. На верхньому поверсі знаходиться дитячий клуб «Афіна».

Читайте также   Гнев Божий: Папа Римский предсказал новый всемирный потоп

Співрозмовник агентства РІА Новини сказав:

«Пожежі присвоєно 2-й (підвищений) ранг складності, є постраждалі, відвідувачів евакуювали по рятувальним сходам».

Відомо, що одна людина загинулаа, ще троє пожежників постраждали при гасінні загоряння. Загиблий, як повідомили, переплутав напрямки при евакуації.

Користувачі Мережі почали підозрювати у навмисному підпалі будівель та теракти. Люди не вірять у випадковість, проте не виключають тотальної безвідповіальності у зведенні будівель без дотримання належних протипожежних норм.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий