Главная / Новости / Политика / В України можуть відібрати безвіз: названі причини

В України можуть відібрати безвіз: названі причини

ЄС вимагає від України негайних дій в сфері боротьби з корупцією та нелегальною міграцією в контексті механізму призупинення безвізових режимів.

Про це йдеться у другому звіті Єврокомісії в рамках механізму призупинення безвізових режимів, передає ЕП .У Єврокомісії визнали, що Україна виконала частину рекомендацій, визначених першим звітом щодо механізму призупинення, зокрема, був створений Антикорупційний суд, який, щоправда, ще не запрацював.

Однак разом з тим лишаються вимоги першого звіту, які не були виконані. Зокрема, так і не була відкликана ініціатива щодо електронного декларування активістів.

Читайте также   На Медведчука надели электронный браслет

“Загалом Україна продовжує виконання критеріїв візової лібералізації. Проте деякі рекомендації першого звіту за механізмом призупинення візового режиму не були реалізовані, і тому необхідні негайні дії для забезпечення безперервного виконання антикорупційного критерію. Необхідні також негайні дії для подолання проблеми незаконної міграції”, – йдеться у повідомленні.

В Єврокомісії також оприлюднили рекомендації Україні в рамках другого звіту. Зокрема, від Києва вимагають посилити співпрацю з окремими країнами для зменшення нелегальної міграції українців до шенгенської зони; негайно відкликати ініціативу щодо електронного декларування активістів; забезпечити повноцінну роботу Антикорупційного суду; відновити незалежність спеціалізованої антикорупційної прокуратури; створити функціональну систему автоматизованої перевірки електронних декларацій; посилити можливості Національної поліції для боротьби з організованою злочинністю.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий