Вакарчук на Atlas Weekend став на коліна перед 23-річною Мусієнко

Вакарчук на Atlas Weekend став на коліна перед 23-річною Мусієнко

Український гурт «Океан Ельзи», фронтменом якого є Святослав Вакарчук, пізно увечері 9 липня виконав свої легендарні хіти на головній сцені Atlas Weekend 2021. Фестиваль проходить з 5 по 11 липня у Києві на ВДНГ. До публіки вийшла й молода виконавиця Віталіна Мусієнко, з якою Вакарчуку приписують роман.
Коли співачка з’явилася на сцені, музикант, ймовірно, через хвилювання завчасно почав співати перший куплет, а у фіналі виступу, виконуючи пісню «Без тебе мене нема», навіть став перед дівчиною на коліна. Про це повідомляє кореспондент OBOZREVATEL, який працював на фестивалі (щоб подивитися фото та відео, доскрольте новину до кінця).


Вакарчук на Atlas Weekend 2021.
"Океан Ельзи" створила неймовірну атмосферу.
Вакарчук на Atlas Weekend став на коліна перед 23-річною Мусієнко

Раніше Вакарчук в ексклюзивному коментарі розповів нам, що насправді об’єднує його з колишньою учасницею вокального шоу «Голос країни». Журналіст нашого видання поставив музикантові питання про 23-річну Мусієнко, Вакарчук насамперед згадав про їхню творчу співпрацю.

«Вона вийде на сцену з нами як спеціальний гість. В одній або у двох піснях, як настрій буде, – заявив музикант. – Вона дуже талановита дівчинка. Сподіваюся, що у неї все буде дуже добре з точки зору майбутньої сольної кар’єри. Ми підтримуємо активні творчі стосунки».На питання про особисті зв’язки Вакарчук відповів неохоче: «Це дурні чутки, їх не треба коментувати. Я доросла людина».

Вакарчук у фіналі виступу зняв футболку.
Музикант був в ударі.
Глядачів зібралося дуже багато.
Вакарчук дістав український прапор.
Неймовірна атмосфера.
Святослав Вакарчук на Atlas Weekend.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий