Вакарчук прокоментував чутки про стосунки з 23-річною Мусієнко: я доросла людина

Вакарчук прокоментував чутки про стосунки з 23-річною Мусієнко: я доросла людина

Знаменитий український музикант Святослав Вакарчук, якого незабаром після розлучення запідозрили в романі з 23-річною виконавицею Віталіною Мусієнко, визнав: його з дівчиною дійсно об’єднують «активні стосунки» – щоправда, суто творчі та робочі. 46-річний фронтмен рок-гурту «Океан Ельзи» спростував чутки про нову кохану, назвавши їх безглуздими.
Свої стосунки український виконавець прокоментував під час фестивалю Atlas Weekend у п’ятницю, 9 липня, відповідаючи на запитання кореспондента OBOZREVATEL. На популярній у світі музики події фронтмен «Океан Ельзи» влаштував брифінг і поспілкувався з журналістами перед виступом.


Коли кореспондент нашого видання поставив запитання про Мусієнко, Вакарчук передусім згадав їхню творчу співпрацю.

«Вона сьогодні [9 липня] з нами вийде на сцену як спеціальний гість. В одній або двох піснях – як настрій буде», – відповів музикант.Він також додав, що з дівчиною «підтримує активні творчі стосунки».

23-річну Мусієнко артист назвав «дуже талановитою дівчинкою». «Сподіваюся, що у неї все буде дуже добре з точки зору її майбутньої сольної кар’єри», – підкреслив він.

Дівчина – співачка, вона брала участь у вокальному шоу "Голос країни"
 

На уточнювальне запитання про особисті зв’язки, Вакарчук спершу перепитав: «Що ви маєте на увазі?» – а потім відразу ж продовжив і почав «віднікуватися».

Артист із посмішкою попросив не починати цю тему. «Це чутки дурні, їх не треба коментувати», – відреагував він.

«Я доросла людина», – додав популярний український музикант.

На "Голосі" Віталіна була в команді Вакарчука
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий