Веселка наприкінці січня: на Вінниччині селяни сфотографували райдугу над своїми хатами
![Веселка наприкінці січня: на Вінниччині селяни сфотографували райдугу над своїми хатами](http://newnews.in.ua/wp-content/uploads/2022/01/safe_image-1-2.jpeg)
У селі Городківка, що на Вінниччині, у неділю, 30 січня, місцеві жителі змогли спостерігати веселку. Та з’явилася у небі після обіду. Фотографію селяни виклали у соціальні мережі.
«А у нас сьогодні райдуга! Усе б нічого, але ж 30 січня 2022 р. на календарі!
Упіймала веселку в об’єктив Альона Тарнаруцька — Август», — написала на сторінці сільської спільноти Валентина Гижко.
«Таке буває навіть взимку, але дуже рідко. Природою такого явища є оптичні ефекти в атмосфері», розповів Вінниця.info начальник Вінницького обласного центру з гідрометеорології Юрій Власов.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий