Главная / Новости / Общество / Ветерани АТО «засудили» Порошенка за дерибан армії: якщо не Зеленський, то «трійця не залишить у спокої»

Ветерани АТО «засудили» Порошенка за дерибан армії: якщо не Зеленський, то «трійця не залишить у спокої»

Поки Петро Порошенко «бігає на побачення» до ДБР вже по 12 справах, по яких він проходить свідком, українці не знаходять собі місця, так як жадають, щоб експрезидента як можна швидше запроторили за ґрати.Президент України, Петро Порошенко

Президент України, Петро Порошенко

Особливо занепокоєні бійці полку «Азов», які запевняють, що якщо Петро Олексійович не сяде, то вони розберуться з ним самі. Про це Дмитро Кухарчук, Олег Толмачов і Микита Макєєв заявили у своєму відеозверненні до колишнього президента України.Ветерани російсько-української війни вимагають від нової влади покарати колишнього президента.Зеленський обіцяв посадити Петра Порошенка за розкрадання “Укроборонпрому”. Зараз це не зроблено. Якщо експрезидента не покарає теперішня влада, це зробимо ми”, – наголосив Кухарчук.

“Перед тобою, Петре Олексійовичу, та трійця “азовців”, котра ніколи не залишить тебе у спокої. Ми доведемо справу до кінця – і ти сидітимеш”, – пояснив Толмачов.

«Петро Олексійович, як завжди, сховався за своїми охоронцями, котрих змусив написати на мене заяву Ми пам’ятаємо кожен украдений патрон, неякісні бронежилети, котрі поставляли ваші люди, спалені вашими людьми склади з боєприпасами. Вам доведеться відповісти і за проросійський реванш, котрий стався за вашого президентства», — зазначив Макєєв.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий