«Ви чули це? Когось грохнули! В Донецьку пролунав потужний вибух

«Ви чули це? Когось грохнули! В Донецьку пролунав потужний вибух

В районі 14 годин 20 хвилин в четвер, 30 січня на території тимчасово окупованого Донецька прогримів потужний вибух. В результаті місцеві жителі почали панікувати, злякавшись звуку. Більш детально про це свідки того, що відбувається заявили в соціальних мережах.
Таким чином, згідно зі словами користувачів, на вулиці Батіщева, що на Шахтарській площі, почали «кричати автомобілі». У свою чергу на Бакинських комісарів скло почали тремтіти. Дехто з користувачів зазначає, що сталося щось у військовій частині незаконних збройних формувань. Так, користувачі пишуть: «Донецьк. 14:20 за московським часом. Одиночний, сильний і, начебто, далеко від усіх. Знову щось, а можливо і когось грохнули? Когось звільнили …», «14 годин 20 хвилин по Москві. Шахтарська площа чує потужний бабах. Тільки що на автомобілях спрацювали сигналізації», «Донецьк Них *** себе !!! Чули все це? О 14:20 було потужно!», «Швидше за все, це був дуже сильний вибух! Бути може, приліт, але хвилі не було на вулиці».


Примітно також, що деякі з очевидців повідомляють, що по Донецьку і зовсім був нанесений удар «кліматичним зброєю», або ж стався вибух на шахті. «Буквально хвилини зо три тому один тут дивак повідомив, що по Донецьку завдали удару кліматичних зброєю», — повідомив свідок.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий