Вибори у Німеччині: гарні новини для України та погані для Путіна

Вибори у Німеччині: гарні новини для України та погані для Путіна

Путін впіймав облизня, але лише частково — до Бундестагу зайшли неонацисти


Перші екзит-поли з Німеччини. Як і прогнозувалося, мама Анґела залишається при владі, але скільки ж консерватори втратили… 33,5% в них — а прогнозували 40%…У партії Шредера та Штайнмаєра, соціал-демократів — 21%. Це — найгірший результат за… здається, за всю післявоєнну історію.

Погана новина полягає в тому, що падлючі проросійські нацюки з AfD отримали 13% — третя сила в Бундестагу. Це лайно тепер ще поп’є крові, погасає вже в якості депутатів Бундестагу до Криму та полиже вже на державні гроші дупу хуйлу в Москві.
Добра новина — ліберали (FDP) набрали 10%. Це їх камбек до Бундестагу. Шкода, що це не дає можливості утворити класичну консервативно-ліберальну коаліцію.

«Зелені» та «ліві» — по 9%. Десь стільки, скільки й прогнозувалося. Якщо не продовжиться Велика коаліція з СДПН, то може вийти тристороння коаліція під назвою «Ямайка»: консерватори, ліберали та «зелені». Найсмішніше те, що для Німеччини така коаліція може вийти боком (бо ліберали та «зелені» один одного на нюх не виносять, це я вам, як член FDP з 2000 року, кажу), але для України така коаліція — найкраща, бо всі три партії на нюх не переносять х*йла. Навіть шеф лібералів Крістіан Лінднер, який щось там пробелькотів про те, що «Росія фактично володіє Кримом», вже встиг прийти до тями — а взагалі-то він, як людина, яка в першому уряді Меркель відповідала за зв’язки саме з Росією, добряче знає, що таке та Росія і хто такий той Путін.

Проте, як на мене — більша ймовірність того, що продовжиться Велика коаліція. Тобто, х*йло впіймало облизня, але лише частково — завело до Бундестагу неонацистів, які будуть тепер поводитися, як… ну, як неонацисти.

Джерело: блог Бориса Немировського

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.