Главная / Новости / Политика / «Відповідаю»: депутатка від Порошенка заявила, що вона хоче, щоб “Зеленського обстріляли”

«Відповідаю»: депутатка від Порошенка заявила, що вона хоче, щоб “Зеленського обстріляли”


Депутатка від «ЄС» Софія Федина записала нове відеозвернення, де прокоментувала свій скандальний стрім та знову звернулася до Президента Зеленського.

Відповідне відео з’явилося на «Ютюбі».  Депутатка наголосила: після усіх погроз вирішила теж прокоментувати ситуацію із суботнім стрімом.

«Був емоційний стрім, але інакшим не міг бути. Це не лише підсумок ситуації, яка склалася у цей день у Золотому, а підсумок багатьох тенденцій, які  зараз спостерігають у нашій державі, – зазначила вона. – Головне завдання цього стріму було досягнуто: нас таки почули і почали реагувати».

Читайте также   Венедиктова высказалась о подозрении и экстрадиции Коломойского

Також Федина зазначила, що «ніхто не має права хамити і ображати воїнів-захисників, тим більше людина, яка не служила і не воювала і чотири рази ухилилася від повістки».

Також розповіла: після цього стріму на неї «налетіло багато московських ботів і два основних путінських підгавкувачі».

«Я дуже хочу, щоб Президент Зеленський на своїй шкірі відчув усі прольоти, – уточнила вона. – І те, що ми з Марусею сказали, це те, що може чекати Президента та його команду, якщо вони не візьмуться за розум».

Читайте также   Владимир Остапчук забраковал индийскую вакцину: я против!

«Я відповідаю за свої слова. Мені дико болить. Виявляється, я основний ворог.  Пане Президенте, включайте мозок. Інакше, реакція буде бурхлива. У вас ще є шанс», – резюмувала депутатка.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...