Главная / Новости / Аналитика / Мнение / Війна на Донбасі скоро закінчиться: Ярош назвав дату

Війна на Донбасі скоро закінчиться: Ярош назвав датуДонецьк і Луганськ повернуться під контроль України досить скоро

Про це заявив командир “Української добровольчої армії”, колишній лідер “Правого сектора”, народний депутат України Дмитро Ярош.

«Донецьк і Луганськ ми повернемо. І вже досить скоро. Вже не на десятиліття план, так би мовити, а на якийсь набагато менший термін», – заявив він.Ярош зазначив, що такі висновки засновані на інформації, яку він отримує з-за лінії, і по лінії фронту.

«Я ж отримую певну інформацію і з-за лінії, і з лінії фронту. Зрозуміло, що у мене є якісь певні розрахунки стосовно повернення української влади на українську землю. При тому, коли я говорю про українську владу, я маю на увазі насамперед владу українського народу на тій території. І не ототожнюю українську владу з діючою владою», – додав нардеп.

Читайте также на NewNews:   Грядет кризис: эксперт рассказал, как лучше хранить деньги

Командир “Української добровольчої армії” також висловився щодо дати звільнення Донбасу.

«якась дата буде встановлена у будь-якому разі. Це як у нас із днем народження “Української добровольчої армії” сталося. Ми вважаємо, що це трапилось 20 квітня, бо наш перший бій відбувся саме цього дня… Відповідно, ми ведемо свій родовід з 20 квітня 2014 року. Можливо, на 20 квітня 2018 року і День перемоги зробити? Щоб поєднати дві дати – аби не святкувати багато (сміється)», – зазначив Ярош.

 

Джерело: Politeka

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *