Главная / Новости / Аналитика / Мнение / Війна триватиме недовго: З’явився прогноз, коли Донбас та Крим повернуться до складу України

Війна триватиме недовго: З’явився прогноз, коли Донбас та Крим повернуться до складу УкраїниЧерез роки два в Росії до влади прийде адекватна людина. Саме вона зможе змінити ситуацію, що склалася після російської агресії в Україні, анексії Криму та окупації частини Донбасу. Таку думку висловила астропсихолог Валентина Віттрок.

На її словами, саме так склалися зірки. «Важко сказати, чи налагодяться стосунки між двома країнами, але війна нарешті закінчиться, а бунтівні українські території повернуться додому», — заявила вона.


Читайте также   Максим Мирович: Убогие блюда кухни СССР

Астропсихолог вважає, що зміни влади в Російській Федерації чекати залишилося не так вже й довго — близько двох років. Правда, за її прогнозами, відновлення суверенітету України над її територіями буде проходити непросто.

«Попереду багато пошуків шляхів врегулювання конфліктів, переговорів на різних рівнях, помилкових рішень і плутанини, але всі вони, в кінцевому підсумку, будуть працювати на рішення територіальних проблем», — зазначила Валентина Віттрок.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий