Військові РФ біля кордонів України влаштували бунт і не хочуть воювати: їх звільняють. Ексклюзив

Військові РФ біля кордонів України влаштували бунт і не хочуть воювати: їх звільняють. Ексклюзив

Російські військові, що перебувають поблизу кордонів України, почали бунтувати та відмовлятися від участі у бойових діях. Зокрема, 40 військовослужбовців-контрактників уже звільнилися з лав Збройних Сил РФ за власним бажанням.
Про це OBOZREVATEL стало відомо із джере у правоохоронних органах. Встановлено, що станом на 23 лютого особовий склад та техніку батальйонно-тактичної групи 254 мсп 144 мсд (військова частина 91704, Клинці/Займище, Брянська обл., РФ) ЗВО ЗС РФ переміщено у район населеного пункту Логачевка, Бєлгородської обл. Росії, що за 1 км від державного кордону України.


Також підрозділи забезпечення та також військовослужбовці строкової служби перебувають у польовому таборі у районі населеного пункту Малакєєво, Белгородська обл., РФ – за 40 км від кордону України. Особовий склад БТГр переодягнуто у форму без знаків розрізнення.

За даними джерел, у військових вилучили особисті засоби зв’язку з метою запобігання витоку інформації. Крім того, встановлено, що не виключається введення БТГр 254 мсп на територію України. Однак військові підняли бунт, відмовляючись від бойових дій. Командування 144 мотострілкової дивізії наказало звільняти всіх «незгодних».Нагадаємо: раніше один із так званих призовників на війну Росії проти армії ЗСУ на Донбасі вирішив похвалитися своїми потенційними заслугами у прямому ефірі TikTok. Перебуваючи в нетверезому стані, одягнувши десантський тільник і берет, чоловік тюркської зовнішності публічно погрожував «вбивати укров».

«От мені дали рюкзак із військкомату, завтра виїжджаю. Укропи, чекайте на мене, чекайте на російський десант! Мені пообіцяли, що погасять судимість, буду з вами воювати», – невиразно звернувся до українських захисників росіянин.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий