“Паломниця” Марченко розцілувала Баскова у центрі Москви (відео)

“Паломниця” Марченко розцілувала Баскова у центрі Москви (відео)

Дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко наступного дня після звернення президента Росії Володимира Путіна до росіян і визнання “ЛДНР” приїхала до Москви заради зустрічі і запису інтерв’ю із забороненим СБУ Миколою Басковим.
Зустріч української ведучої та російського артиста можна побачити у новому випуску документального фільму Марченко “Паломниця”, – пише РБК-Україна.


Оксана Марченко у вівторок, 22 лютого, приїхала до Москви та зустрілася з Миколою Басковим. При зустрічі вони обнялися і поцілувалися.

“Я до тебе мчу правдами і неправдами, тому що літаки у нас скасували. Я їду на машині. Це окрема історія”, – поскаржилася Марченко.“У нас тут безпечніше, спокійніше”, – уточнив стурбований Басков.

Російський співак, який знаходиться в чорному списку СБУ, поскаржився на те, що не може їздить в Україну з концертами, і висловив надію, що колись це зміниться.

“Для мене Україна – невіддільна частина життя. У мене бабуся – українка, мама – українка. Я стільки часу провів у Сумах, коли був маленький і приїжджав. Віра не має меж. Але ми живемо в такий час, в якому це все є життям, життям непередбачуваним”, – пофілософствував він.

“Я заборонений в Україні. Я не можу приїхати. Я стою в списку тих людей, які чомусь загрожують безпеці України”, – поскаржився засмучений Микола.

Він заявив, що спокійно виступає на одній сцені з українськими артистами в Росії, де їх тепло зустрічають.

“Приїжджають українці, вони у нас працюють, виходять з нами на одну сцену, або люди, які працюють в колективах. Ми до них ставимося з величезною повагою, не поділяємо на своїх і не своїх. Хоча могли б поставити умову, щоб жоден український артист не вийшов на сцену, ми не будемо виступати. Що це таке!”- обурився він.

Марченко, своєю чергою, заявила, що регулярно стикається з хейтом в мережі, до якого звикла.

“Я зіткнулася з жахливим хейтом, поки їхала до тебе. Там зараз хвилі ненависті, які зараз у нас взагалі. Це якась валюта стала – хто кого більше зненавидить. Гаразд, я на це не звертаю увагу”, – зазначила дружина Медведчука.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий