Главная / Новости / Экономика / Власники дорогих телефонів платитимуть за комуналку більше

Власники дорогих телефонів платитимуть за комуналку більше


Органи соціального захисту почали забирати субсидії в українців через покупку дорогих гаджетів

Так, за даними місцевого видання, такий випадок стався у Чернівецькій області, в Заставнівському районі. Українець отримував субсидії в сумі 21 тис. грн, але при цьому купив гаджет компанії “Apple” на суму 52 тис. грн. В результаті після перевірки органами соцзахисту субсидію у нього забрали.За словами начальника обласного департаменту соціального захисту населення Віталія Савкіна, в першому кварталі 2018 від Мінфіну отримані рекомендації на припинення отримання субсидій для 179 тисяч осіб. За результатами перевірки підтверджено і припинено субсидії по 185 особам на суму 339 тисяч гривень.

Читайте также   Тарифы на газ украинцам хотят считать по новым правилам: Витренко анонсировал единую платежку

“Не стала винятком і наша область. Наприклад, в Заставнівському районі особа отримувала субсидії в сумі 21 тисячі гривень, але при цьому мало можливість придбати продукцію компанії” Apple “на суму 52 тисячі гривень. У Чернівцях одним з членів сім’ї, яка теж отримувала майже 21 тисячу гривень субсидій, було придбано запальничок на 100 тисяч гривень”, – констатував Савкін.

Крім того, в департаменті соцзахисту відзначають, що одержувачі субсидій несуть повну відповідальність за подання недостовірних даних і зобов’язані повернути зайво перераховану суму житлової субсидії з місяця, в якому було виявлено порушення.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий