Води, світла і тепла може не бути тижнями, а то й місяцями — похмуре попередження Арестовича

Води, світла і тепла може не бути тижнями, а то й місяцями — похмуре попередження Арестовича

За останні вісім місяців 30% українських ТЕЦ і енергогенеруючих об’єктів були уражені.
Цієї зими в Україні може виникнути ситуація, коли води, світла і тепла може не бути тижнями, а то і місяцями.


Про це заявив радник Офісу президента Олексій Арестович у розмові з російською опозиційною журналісткою Юлією Латиніною.

За інформацією Арестовича, за останні вісім місяців 30% українських ТЕЦ і енергогенеруючих об’єктів були уражені.«Не знищені, а уражені. Там ведуться роботи. Це непросто, це складні речі, не за два дні відремонтувати. Є проблема, є десь 1800 населених пунктів, відключених від води і світла, від тепла. Благо, що в Україні зараз тепла погода. Ми цілком можемо опинитися у ситуації, коли тижнями, а то і місяцями будемо сидіти без води, світла і тепла, або з великими обмеженнями«, – каже радник ОП.

Арестович не втрачає оптимізму і певен, що українці зможуть подолати ці труднощі, але все одно не підуть на поступки ворогові.

«Ми посидимо деякий час без води, світла і тепла. Президент Зеленський везучий. Скільки йому вже не пророчили холодних зим. Я думаю, що і ця зима буде +5, +7. Якось прорвемося. У багатьох ще є досвід 1990-х років, як виживати взагалі при холодних батереях. Померзнемо, поносимо водичку з бюветів у квартири. А Путін що робитиме, коли не спрацює ця стратегія», – підсумував він.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий