Вокруг, взятого в плен российского военного, разгорелся скандал

Вокруг, взятого в плен российского военного, разгорелся скандал

93-я бригада ВСУ на своей страничке в «фейсбуке» не согласилась с судебным вердиктом по делу российского военного Виктора Агеева – Новоайдарский суд приговорил его к 10 годам лишения свободы:
«Суд і прокуратура так і не визнали Агєєва російським спецпризначенцем, назвавши його звичайним російським громадянином, що підписав контракт із так званою ЛНР.
Попри свідчення Агєєва на камеру про проходження служби за контрактом у РФ, а також наявність у нього російського військового квитка, прокурор військової прокуратури Олексій Мохорт заявив, що не має доказів про службу Агєєва у російській армії…


Хочемо нагадати, що російський кадровик Віктор Агєєв був затриманий 24 червня 2017 року бійцями 20 окремого мотопіхотного батальйону 93 бригади завдяки успішній операції під селищем Жолобок на Луганщині. До неї бригада разом із спецслужбами готувались кілька тижнів…

Військові експерти наголошували, що Агєєв міг би стати важливим свідком на міжнародному суді. Українська сторона могла й мала б зайняти чітку та непохитну позицію, наполягаючи на тому, що полонений — російський кадровий військовослужбовець. На жаль, цього зроблено не було…Навряд чи Агєєва чекають десять років сумування в українській в’язниці. Скоріше за все, його обміняють на полонених українських військовослужбовців. І це теж непогано. Принаймні, не відпустили на волю.

А от бійці навряд чи будуть довго розмірковувати, чи варто йти на ризик, затримуючи ворога живим та неушкодженим. Мертвий терорист – безпечний терорист. Так надійніше».

Активист «InformNapalm» Михаил Макарук солидарен с бойцами АТО:

«Ми повністю довели причетність Агєєва до свого військового підрозділу в російській армії, ідентифікували його колег, його зброю російського виробництва. Військові довели його причетність, був пророблений великий пласт роботи. Однак прокуратура все проігнорувала».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий