Главная / Новости / Общество / Володимир Зеленський емоційно звернувся до українців після атаки: «Не всім це подобається»

Володимир Зеленський емоційно звернувся до українців після атаки: «Не всім це подобається»

Володимир Зеленський відреагував на хакерську атаку на його передвиборний сайт

В Інтернеті атакували сайт для реєстрації охочих приєднатися до команди Володимира Зеленського.

«Слуга народу збирає команду. Але не всім це подобається. Схоже, комусь мало було покласти економіку всієї країни, вирішили покласти і наш сайт для реєстрації. На сайт www.ze2019.com здійснена потужна хакерська DOS-атака. Протягом півгодини на сайт прийшло близько 2,5 мільйонів запитів», – йдеться на сторінці студії “Квартал 95” в Facebook.Читайте также   Минеральные удобрения для богатого урожая

Також там повідомляють, що незабаром почне роботу гаряча лінія Слуги народу.


Володимир Зеленський вже прокоментував інцидент.

“Тільки з’явився наш сайт, нашого руху “Слуга народу”. Тільки наша невелика пташка полетіла вгору, тут же нас атакували хакери. Не важливо, ми з ними впораємося. Ми хоч маленька, але дуже горда пташка і їх професіоналам далеко до наших. Ми впораємося з цією атакою хакерів. Спасибо большое, що ви з нами. Вибачте будь ласка, попрацюють фахівці і все запрацює”, – розповів шоумен.

Читайте также   Хит недели - штаны Порошенко: в сети не сдерживают эмоций. ФОТО

Керівник Діджитал-напрямки команди Зеленського Михайло Федоров пояснив, що сайт “ліг” через перезавантаження серверів, викликаної величезною кількістю запитом.

На думку фахівця, вищевказані факти свідчать про DDoS-атаці, яка була спланованою і дорогої, оскільки сайт досить добре був захищений.

“Ми ретельно приховували створення цього сайту. Але, мабуть, хтось все ж дізнався”, – зазначив Федоров.

На даний момент роботу сайту відновили.

зеленский

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий