Главная / Новости / Общество / Володимир Зеленський емоційно звернувся до українців після атаки: «Не всім це подобається»

Володимир Зеленський емоційно звернувся до українців після атаки: «Не всім це подобається»

Володимир Зеленський відреагував на хакерську атаку на його передвиборний сайт

В Інтернеті атакували сайт для реєстрації охочих приєднатися до команди Володимира Зеленського.

«Слуга народу збирає команду. Але не всім це подобається. Схоже, комусь мало було покласти економіку всієї країни, вирішили покласти і наш сайт для реєстрації. На сайт www.ze2019.com здійснена потужна хакерська DOS-атака. Протягом півгодини на сайт прийшло близько 2,5 мільйонів запитів», – йдеться на сторінці студії “Квартал 95” в Facebook.Також там повідомляють, що незабаром почне роботу гаряча лінія Слуги народу.

Читайте также   Ветерани АТО "засудили" Порошенка за дерибан армії: якщо не Зеленський, то "трійця не залишить у спокої"

Володимир Зеленський вже прокоментував інцидент.

“Тільки з’явився наш сайт, нашого руху “Слуга народу”. Тільки наша невелика пташка полетіла вгору, тут же нас атакували хакери. Не важливо, ми з ними впораємося. Ми хоч маленька, але дуже горда пташка і їх професіоналам далеко до наших. Ми впораємося з цією атакою хакерів. Спасибо большое, що ви з нами. Вибачте будь ласка, попрацюють фахівці і все запрацює”, – розповів шоумен.

Читайте также   Элитная мебель по доступным ценам от украинского производителя

Керівник Діджитал-напрямки команди Зеленського Михайло Федоров пояснив, що сайт “ліг” через перезавантаження серверів, викликаної величезною кількістю запитом.

На думку фахівця, вищевказані факти свідчать про DDoS-атаці, яка була спланованою і дорогої, оскільки сайт досить добре був захищений.

“Ми ретельно приховували створення цього сайту. Але, мабуть, хтось все ж дізнався”, – зазначив Федоров.

На даний момент роботу сайту відновили.

зеленский

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...