Все не може заспокоїтись!: Гончаренко подав заяву в ГБР на Володимира Зеленського

Все не може заспокоїтись!: Гончаренко подав заяву в ГБР на Володимира Зеленського

Нардеп від фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко звернувся до Державного бюроро зслідувань (ДБР) з проханням розслідувати заяву президента України Володимира Зеленського.

Заява була зроблена в телефонній розмові з президентом США Дональдом Трампом в липні цього року, про те, що на посаду генерального прокурора України буде призначений підконтрольний йому кандидат.
«Направив депутатське звернення в ГБР з приводу слів президента України, що «генпрокурор – 100% мій чоловік». У цих словах можна побачити ознаки злочину, передбаченого статтею 364 Кримінального кодексу України («Зловживання владою або службовим становищем»)», – написав депутат у Facebook.


«Не може президент держави обіцяти кому б то не було, що справа буде розслідувана або що він доручить генеральному прокурору щось зробити. Ми все-таки живемо в демократичній, а не монархічній країні. Упевнений, що ДБР почне кримінальне розслідування щодо даного висловлювання Володимиром Зеленським», – заявив Олексій Гончаренко.
Ще раніше Володимир Зеленський пояснив, що значили ці його слова зі стенограми телефонної розмови з президентом США Дональдом Трампом про майбутнього генпрокурора Руслана Рябошапки, якого він назвав «на 100% своєю людиною».

«Це мій товариш (генпрокурор Рябошапка – ред.), Це правда, мій товариш. Вся моя команда – це мої люди. Вони не моя власність. Я їм не наказую, що робити. Вони пройшли довгий якийсь шлях, шлях виборчої кампанії», – заявив тоді президент України.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий