Хочеться застрелитися! Коп показав Авакову, як працює його реформа

Хочеться застрелитися! Коп показав Авакову, як працює його реформа

Всього десять машин, два десятки особового складу і кілька змін поспіль без сну і спокою – так доводиться патрулювати копам один із найбільших районів Києва, Голосіївський.
На своїй сторінці у Facebook колишній військовий, нині – патрульний, Василь Коряк зізнався: дуже часто їм дорікають, що надто довго їхали за викликом. Від звинувачень не відхрещуються, але вдіяти нічого не можуть: встигнути всюди, коли бракує автомобілів, нереально:


«Найчастіше з ранку отримуєш команду «три машини виставити в центр згідно дислокації» і починається чергова прекрасна зміна….У порівнянні з минулими роками, кількість викликів збільшилася раз в десять-п’ятнадцять. Там все в перемішку:І «сусід світить лазером мені в холодильник». І «припарковане авто заважає виїхати з гаража». І «двоє невідомих побили заявника, забрали сумку з грошима, телефоном і документами». 

Правоохоронець впевнений: такі провали в роботі – провина у першу чергу з боку міської влади. До поліції оголосили набір, але хто їх забезпечить всім необхідним, невідомо. Та й кількість негативу у бік тих, хто представляє закон, останніми роками збільшилася. І справа не тільки у розбитих Prius.

Та й тут, стверджує коп, самі патрульні ні до чого. Технічний стан машин не викликає оптимізму:

«…нон-стопом, доливаючи бенз і омивач, передаються від зміни до зміни. Все частіше вибувають тупо через утому основних агрегатів — гібридні установки, варіатори, двигуни … Отримати поповнення машинами — запевняю, найзаповітніша мрія будь-якого з командирів рот».

Такі зізнання яскраво пояснюють те, чому у 2016-му і на початку 2017 року масово почали звільнятися з «реформованих органів». І варіантів лишається небагато, як вважає Коряк:

«Найпростіше — підняти лапки вгору, голосно заявити щось типу «я занадто прекрасний для цього гівна». Варіант більш пафосний — застрелитися з штатного Форт-17 прям посеред сигналячого затору на Саксаганського. Морозним ранком та під зворушливу мелодію …».

Джерело

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий