“Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

“Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук привідкрив завісу свого політичного майбутнього.
“Якщо ви хочете почути щось конкретне – трошки потерпіть”, – сказав Вакарчук


Водночас Вакарчук заявив, що не готовий миритися з ситуацією, коли політики продовжують красти.

“Я часто чую від політиків слова про те, що музиканти повинні співати, а політикою повинні займатися політики. 27 років ці політики займаються політикою. І що ми бачимо? Що роблять політики? Крадуть. Перекладаючи на нормальну мову, їхній лозунг мав би бути таким: нехай музиканти співають, а ми будемо продовжувати красти”, – зазначив співак.“Ви готові миритися з такою ситуацією? Я не готовий. Що мені в такій ситуації залишається робити?”, – сказав Вакарчук.

Також, співак заявив, що готовий до того, що в разі походу в політику все його минуле стане предметом публічного розгляду.

“Це найлегша частина із того, що тобі треба зробити, якщо ти хочеш бути політиком, хоч мені це слово не подобається. Якщо ти не готовий до цього, то не варто навіть приходити і сідати в це крісло”, – сказав Вакарчук.

“Я – готовий”, – додав він.

Вакарчук також висловив переконання, що “ті люди, яким довіряє суспільно, мають взяти владу в свої руки”.

Крім того, за словами Вакарчука, люди, які за ним стоять, мають відвагу й силу.

“Я вірю, що лідери – це важлива річ. Люди – це велика цінність. Але важливо, хто стоїть за цими людьми. Люди, які стоять за мною мають відвагу, силу, яку не зупинити. І повірте, ми не зупинимося”, – заявив він.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий