«Я ніколи не подивлюсь відео вбивства чоловіка»: вдова чернігівського копа записала звернення

«Я ніколи не подивлюсь відео вбивства чоловіка»: вдова чернігівського копа записала звернення

Вбита горем жінка не хоче бачити фрагменти трагедії, у якій загинув батько її дітей. 
Вдова вбитого чернігівського поліцейського Вероніка Єрохіна записала зворушливе відеозвернення, в якому поділилася своїми емоціями. Вона висловила щиру вдячність всім людям, які їй допомагали.


Своє відеозвернення Єрохіна опублікувала у Facebook.

За її словами, пів Чернігова були готові тимчасово дати притулок дітям, а рідні намагалися відібрати в неї телефон, щоб вона не шукала в Мережі деталі трагедії.«Нереально повірити в те, що відбулося, але й нереально повірити в те, що навколо скільки хороших людей. Дуже вам дякую. Адже пів міста були готові забрати наших діток. Усі переживали, де вони, пропонували доглянути за дітьми… Душа раділа, що є такі люди», – каже вдова.

Вона зізналась, що ніколи не зможе подивитися відео, як вбивають її чоловіка.

«Телефон із рук не випускала. Мене сварили рідні, вони всі думали, що я намагаюся подивитися відео. Ні, ні, я ніколи його не подивлюсь. Ніколи не буду нічого вишукувати, нехай цим інші займаються, я ніколи не зможу цього зробити… А телефон тримала в руках, тому що на початку весь час чекала на його дзвінок. Я не вірила в те, що сталося», – поділилася Вероніка.

Нагадаємо, у Чернігові в мікрорайоні Масани в ніч проти 2 жовтня вбили одного поліцейського, а іншого тяжко поранили. Правоохоронці в момент нападу перебували не на службі.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий